מפת האתר
השרדות בסיסית בתנאי מדבר

אנו עדים שוב ושוב למקרים בהם מטיילים במדבר יהודה, בנגב, או ברמת הגולן, מוצאים את מותם לאחר שאיבדו את דרכם, או לאחר שנפגעו בנפילה מצוק סלע, או בעקבות פגיעתו הקשה של מזג האוויר. בחלק נכבד מאותם מקרים מעציבים, יכול היה ידע בסיסי במילוט עצמי ובהתנהגות במצב מצוקה להביא להחלצותם של הקרבנות והגעתם למקום מבטחים. ידועים סיפורים מצערים על אנשים שמתו בצמא, כאשר ממש תחת רגליהם נמצאו מים רבים וטובים לשתייה

סדנה להכרת צמחי מרפא של ארץ ישראל

 "רבונו של עולם, זכני שארבה בהתבודדות תמיד ותן לי כוח שאוכל לצאת לשדה בין אילנות ודשאים, וכל שיח השדה וכל העשבים והאילנות וכל המצחים כולם יתעוררו ויתנו חיותם, לדברי תפילתי, כדי שתהיה תפילתי בתכלית השלמות" (ר' נחמן מברסלב).

סדנת בישול מצמחי בר

האביב המתעורר, מעיר אתו שפע של צמחי בר, חלקם ראויים למאכל אדם. הם מתנת הטבע , חפים מחומרי הדברה ודשנים כימיים והם משביחים כל מאכל. בקרבם או בסמוך אליהם גדלים צמחי בר שאינם ראויים למאכל אדם וחלקם אפילו רעילים. אם אינכם מכירים בוודאות את הצמח, אל תעשו בו שימוש. מומלץ לצאת עם מומחה שמכיר את הצמחים, את תכונותיהם ואת התועלת שבהם.סדנת בישול בטבע בהנחייתו של נסים קריספיל היא חוויה מעולם אחר.

עמוד הבית על הבית המרוקאי על נסים קריספיל ארועים לחברות ארועים משפחתיים חדרי נופש טיולים במרוקו צור קשר

ברוכים הבאים לאתר של הבית המרוקאי  |  מושב תירוש 107, ד.נ. האלה 99815, נייד: 054-7256211
© כל הזכויות על התמונות והחומר שבאתר שמורות לנסים קריספיל

אפסייט - בניית אתרים | קידום אתרים בניית אתרים - אפסייט