מפת האתר

מרוקו הינה ארץ יפהפייה, המשתרעת על שטח של יותר מ-700,000 קמ"ר והיא שילוב של ניגודים בכל התחומים והמובנים. טבעה ונופיה מגוונים, מנופים ים-תיכוניים טיפוסיים ועד נופי מדבר, חולות נודדים ונאות דקלים וכלה בהרים שכיפותיהם מכוסות שלג ועל מורדותיהם גולשים יערות של ארזים ואלונים. אוכלוסייתה רב-גונית וסממני התרבות והפולקלור שלה עשירים ומרתקים. חדש וישן מתקיימים בה זה לצד זה. שווקים ססגוניים בסגנון מסורתי ורבעים עתיקים שסמטאותיהם צרות ומתפתלות נושקים לגורדי שחקים ובתי מלון מודרניים. ערים קוסמופוליטיות כקזבלנקה ופאס, מודרניות ככל שיהיו, משמרות עדיין אורח חיים ששורשיו נטועים בימי הביניים, ובהרי האטלס והריף ניתן עדיין לצייר מפות שבטיות של האוכלוסייה הברברית. על אלה נוספים אתרים ארכיאולוגיים מעניינים, הילולות ופסטיבלים, טקסים, פולחני קדושים אשר עושים את הטיול במרוקו לחוויה מרתקת. טיול בהדרכתו של מומחה, מעניקה למטייל חוויה של פעם בחיים.

מסע אל ארץ הבֶּרְבֶּרִים - מרוקו 12 יום

מרוקו הינה ארץ יפהפייה, המשתרעת על שטח של יותר מ-700,000 קמ"ר והיא שילוב של ניגודים בכל התחומים והמובנים. טבעה ונופיה מגוונים, מנופים ים-תיכוניים טיפוסיים ועד נופי מדבר, חולות נודדים ונאות דקלים וכלה בהרים שכיפותיהם מכוסות שלג ועל מורדותיהם גולשים יערות של ארזים ואלונים.

מרוקו בעין העדשה - מסע צילומי - 17 יום

מרוקו, היא אחת  מהארצות האטרקטיביות באגן הים התיכון ויעד מועדף על צלמים מקצועיים. ערים פורטוגזיות לחופי הים התיכון והאוקיאנוס האטלנטי . ה"מדינה"- הגרעין העתיק של הערים המלכותיות מוקפות החומה. ה"מלאח" היהודי- (הגטו), שווקים ססגוניים, חקלאות מסורתית, מלאכות מסורתיות. כפרים שהזמן עצר בהם מלכת, פולחנים, פסטיבלים.  נופים – מרכסי האטלס המושלגים ועד לדיונות המזהיבות של  הסהרה. שבטים, ברברים, תרבות של אוכל ומוסיקה על כל גווניה.

 

מרוקו- הטיול המקיף - 19 יום

טיול עומק המקיף את הרי הריף, האטלס התיכון, האטלס הגבוה , הסהרה ורכס האנטי אטלס. ערים מלכותיות, שווקים, בעלי מלאכה מסורתיים, כפרים, תרבות חומרית, פולחן הערצת קדושים, מאגיה, כישוף, אתרי נוף וטבע.

מרוקו-מסע רוחני אל מקורות המאגיה, הכישוף ופולחן הערצת קדושים - 14 יום

מרוקו, היא מדינה שתושביה משכילים ונבערים כאחד, לכודים עדין בכבלי הקסם של המאגיה ונתונים להשפעתם של יידעונים ומכשפים. בעיר קוסמופוליטית כקזבלנקה יש שוק ענקי – "חפארי" שמו ובו אלפי רוכלים שמוצאים את פרנסתם במכירת סממנים שמקורם בחי, בצומח, במינראלים ובאבנים. מבואותיה של ספק חנות, ספק כוך קטנטן, עוטים פגרי נבלות סרוחות של שועלים, תנים, צבועים, כלבים, עופות דורסים ונחשים. בעלי חיים חיים כלואים בכלובים: עופות לילה – כוס ואוח ותנשמת. זיקיות, צבים וחרדונים.

עמוד הבית על הבית המרוקאי על נסים קריספיל ארועים לחברות ארועים משפחתיים חדרי נופש טיולים במרוקו צור קשר

ברוכים הבאים לאתר של הבית המרוקאי  |  מושב תירוש 107, ד.נ. האלה 99815, נייד: 054-7256211
© כל הזכויות על התמונות והחומר שבאתר שמורות לנסים קריספיל

אפסייט - בניית אתרים | קידום אתרים בניית אתרים - אפסייט